Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Carhartt

Carhartt

Підібрати по:
Підібрати по:
Розмір
Об'єм
Призначення
Вид
Сезон
Ціна
Колір

Таблиця Список

1-24 of 198

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9

Таблиця Список

1-24 of 198

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9

Carhartt Inc. була створена Гамільтоном Кархарттом в Детройті в 1889 році.

Компанія по сьогодні належить родині Кархартт, бо тільки так, на їхню думку, можна гарантувати реалізацію місії компанії в кожному виробі, який вона створює.

Вже 125 років Carhartt успішно постачає на ринок кращий у своєму класі одяг, який заслуговує кожного витраченого долара, заробленого тяжкою працею простого американського робітника. Завдяки надійній конструкції, інноваційному дизайну, а також виключно високим стандартам якості, довговічності й комфорту, робочий одяг Carhartt став легендою в середовищі американських торговців і майстрів-ремісників.

«Одяг Carhartt не є дешевим в плані доларів і центів, але за критерієм носіння, обслуговування та отримання задоволення, він дійсно є еталоном якості у світі». Гамільтон Кархартт

Першими виробами створеними Carhartt-ом були комбінезони з брезенту і деніму. Згодом, в лінійку традиційної верхнього одягу Carhartt work wear додали такі фірмові штрихи як високоякісні тканини, міцну конструкцію, зручний крій, і більш дрібні деталі - потрійні шви й по-робочому місткі кишені.

Carhartt з гордістю служить самим різним працівникам багатьох галузей промисловості (включаючи будівництво і виробництво), а також фермерам, власникам тваринницьких господарств і любителям активного відпочинку.

Сьогодні постачанням робочого одягу Carhartt в Європі займається Carhartt Europe BV, що знаходиться в Амстердамі, Нідерланди. А загальна кількість співробітників Carhartt у світі налічує понад 4000 чоловік, чоловіків і жінок.

«Carhartt завжди буде символом "вигідного придбання" для тих, хто знає ціну грошам.»

Гамільтон Кархартт