Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Об'єктиви

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип
Виробник
Клас фотоапарата
Призначення об'єктива
Комплектація фотоапарата
Тип об'єктива
Формат
Ціна
Байонет об'єктива
Діаметр фільтра

Таблиця Список

1-24 of 230

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Таблиця Список

1-24 of 230

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Перед тим як купити об'єктив, варто розібратися в тому, які об'єктиви бувають і, головне, який найбільш оптимально підійде для ваших потреб. На ринку, а тим більше на інтернет-ринку, представлена ??велика кількість моделей фотооб'єктивів абсолютно різних виробників. Вони відрізняються між собою як розмірами, вартістю, так і призначенням і функціональністю, так що купувати об'єктив потрібно зі знанням справи. Основними характеристиками, за якими розрізняються об'єктиви, є фокусна відстань і світлосила.

Фокусна відстань визначає кут огляду і ступінь наближення об'єкту, що фотографується. За фокусною відстанню об'єктиви діляться на ширококутні (до 28 мм для повного кадру), стандартні (28-135 мм), телеоб'єктиви (понад 135 мм). Одні і ті ж об'єкти, що сфотографовані різними об'єктивами, будуть виглядати по-різному. Наприклад, якщо сфотографувати людину на фоні стіни стандартним об'єктивом, то відстань від людини до фону буде виглядати так, яким бачить його людське око; ширококутним об'єктивом — буде здаватися далі, а телеоб'єктивом — ближче.

Об'єктиви з різною фокусною відстанню мають також різну глибину різкості. У ширококутних об'єктивів вона велика і велика частина об'єктів на фотографії буде у фокусі. У телеоб'єктивів — навпаки: будуть чітко виділені головні об'єкти зйомки, а всі інші плавно розмиті.

Завдяки таким особливостям ширококутні об'єктиви оптимально підходять для пейзажної, інтер'єрної, вуличної та репортажної зйомки. Телеоб'єктиви — для зйомки в подорожах, дикої природи, спортивних змагань. Застосування стандартних об'єктивів більш-менш універсальне.

Глибина різкості також залежить від значення діафрагми: чим ширша (більша) діафрагма, тим глибина різкості менша. Тому для творчої фотографії краще підійдуть світлосильні об'єктиви з широкою діафрагмою. Вони дадуть можливість виділити на фотографії одні об'єкти й розмити інші. Є у світлосильних об'єктивів ще одна важлива перевага: чим ширша діафрагма — тим більше світла потрапляє через неї на матрицю фотоапарата, а значить, ними можна знімати в приміщеннях, в сутінках — тобто в умовах недостатнього освітлення.

Існує клас об'єктивів зі спеціальною конструкцією. «Риб'яче око» (fisheye) дозволяє вмістити в кадр максимальний кут огляду. Макрооб'єктиви створюють чітке зображення дрібних деталей і сильно «розмивають» фон. Відеооб'єктиви сконструйовані таким чином, щоб було зручно і плавно керувати фокусуванням і діафрагмою вручну прямо в процесі відеозапису.