Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Про компанію

Про компанію

Наша компанія веде свою історію з 1999 року. Починали ми з невеликого відділу в центральному універмазі Одеси, який спеціалізувався на продажу портативної електронної техніки. За минулі роки роботи росли ми, зростало наше вміння, розширювалася торгова мережа. Безцінний досвід спілкування з нашими клієнтами наштовхував і надихав нас на постійне прагнення розширювати не лише асортимент, а й надавати нові унікальні послуги в області фотографії і подорожей. Постійно взаємодіючи з фотографами і просто творчими людьми нашого міста ми долучалися до неймовірного світу фотомистецтва. Ми вчилися, ми намагалися — і все це для того щоб поділитися цим досвідом з вами... Наші консультанти люди не просто досвідчені — це люди з великим бажанням допомагати, давати поради від чистого серця. Серед них є і професійні фотографи, які займаються цим багато років.


Наші досягнення

За довгі роки роботи ми відкрили мережу магазинів в Києві, Харкові, Одесі. Ми працюємо з професійними фотографами, рекламними агентствами, а також друкованими виданнями нашого міста. Тисячі постійних привілейованих (мають клубні карти компанії) клієнтів зупинили свій вибір на нашій компанії. Багато з них стали нашими друзями і партнерами. Ми працюємо виключно з товарами, що офіційно поставляються в Україну. Свідченням цього є наш статус офіційних дилерів торгових марок: Магазин «Подорожник» на Рішельєвській, 33 у 2003-му році отримав статус «ключовий магазин Canon». Наші співробітники неодноразово займали призові місця у всеукраїнських конкурсах знань, що проводилися компаніями Olympus, Canon, Nikon. Наші консультанти проходять обов'язкову атестацію на предмет відповідності їх знань вимогам компанії, регулярно відвідують семінари та тренінги для регулярного підвищення кваліфікації. Ми беремо участь у щорічних виставках і партнерських конференціях за відповідними напрямами.


Інтернет-магазин «Подорожник»

У 2007 році ми створили наш перший електронний магазин, на сторінках якого ви зараз перебуваєте. Для нас цей напрямок новий, проте ми ставимося до нього з усією серйозністю і щиро сподіваємося, що наш досвід роздрібних продажів допоможе заслужити Вашу довіру і в цьому віртуальному світі! Ми з радістю вислухаємо всі Ваші пропозиції та побажання щодо роботи нашого магазину і врахуємо ваші зауваження. З кожним днем ??ми будемо робити наш магазин краще, відкривати нові розділи c корисною інформацією, створювати галереї ваших фоторобіт, проводити конкурси та багато іншого. Сподіваємося вам це сподобається і ви станете нашим ЗАДОВОЛЕНИМ клієнтом.