Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Стійки, кріплення, тримачі

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип
Виробник
Матеріал
Тип штатива
Тип голови
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 74

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Таблиця Список

1-24 of 74

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Стійки та тримачі
Перший тримач фотофону можна легко змайструвати своїми руками. Але як тільки ваш рівень трохи підростає, і ви плануєте займатися комерційною фотографією, відкривати свою студію або виїжджати до клієнта, всі саморобні власники доведеться замінити на професійне обладнання для фотостудії.

Винаходити велосипед не доведеться, тому що кожне кріплення знаходиться на своєму місці. Ви просто збираєте легку стійку і займаєтеся творчістю, а не думаєте про те, хто б потримав фото чи розсіювач.

Купити стійки у магазині Подорожник в Україні можна різних видів
Стійка журавель – призначена для встановлення студійних спалахів та постійного світла для відео та фото. Вона дозволяє опустити або підняти світло на той рівень, який вам потрібний для зйомки.

Купити стійку Журавель у Києві

Телескопічні стійки та подовжувачі дозволять закріпити фон, встановити світловідбивач або розсіювач. Всі вони виконані з легкого металевого сплаву, мають зручні кріплення та можуть з'єднуватися між собою за допомогою спеціальних перехідників.

Стійка тримач фону сьогодні найпопулярніша як серед любителів, так і професіоналів. У студіях часто використовують стійку-воріт для фону, яка здатна витримати фон до 3 м.

Стійка-ворота Mircopro

Тримач Mircopro RH-012 для відбивачів розкладається від 77 до 173 см. Стійка такого плану дозволить легко та швидко розгорнути фотостудію у полях, а відбивач ви завжди зможете замінити розсіювачем світла.

Тримач Mircopro для відбивачів

Професійні тримачі стійки для фото не обов'язково мають бути дорогими. У магазині Подорожник купити стійку для студійного обладнання можна недорого від виробників Mircopro та Godox. Сьогодні ці виробники є найпопулярнішими, оскільки за невисокої вартості вони забезпечують стабільні умови для зйомки.

Стійки від Godox та Mircopro стійкі, мають легку вагу та легко складаються у сумку фотографа для виїзду на об'єкт.