Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Акумулятори для фотоапаратів

Підібрати по:
Підібрати по:
Тип акумулятора
Виробник
Призначення
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 26

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

1-24 of 26

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Акумулятори для фотоапаратів — найпоширеніше і практичне джерело живлення. В силу того, що акумулятор для фотоапарата може підзаряджатися багаторазово, термін його експлуатації значно збільшується, в порівнянні зі звичайними батарейками. Що доволі позитивно позначається на фінансовій стороні використання самого фотоапарата. До того ж, значно менше виникає суєти й занепокоєння. Адже енергомісткість акумуляторів зазвичай вище, ніж у батарейок, відповідно, збільшується час роботи фотоапарата без перезарядження.

Акумулятори для фотоапарата можна умовно класифікувати за кількома ознаками: за типом (наприклад, літієві, літій-іонні і т.д.), за стандартом (ААА, АА, акумулятори для цифрових або дзеркальних фотокамер) і по енергомісткості. Купити акумулятор для фотоапарата можна в нашому інтернет-магазині Podorozhnik.ua, зробивши замовлення по телефону або ж в онлайн-режимі, скориставшись кнопкою «Купити» і кошиком замовлень. На сторінках нашого каталогу завжди надана детальна і достовірна інформація про ту чи іншої моделі акумулятора для фотоапарата, точний технічний опис, інформація про наявність, вартість моделі.

Одними з найпопулярніших джерел живлення представлених в нашому магазині є акумулятори для фотоапаратів Lenmar. Компанія Lenmar - один з лідерів по виробництву акумуляторних батарей, а також зарядних пристроїв. Висока якість продукції дозволила завоювати популярність не тільки у професіоналів, але й у фотолюбителів багатьох країн. Саме тому такий товар, як акумулятор для фотоапарата Lenmar, так добре представлений не тільки в нашому магазині. Адже мати справу з хорошим продуктом це завжди задоволення.

Крім того, в інтернет-магазині Podorozhnik.ua представлені акумулятори для фотоапаратів Olympus, акумулятори для фотоапаратів Canon, акумулятори для фотоапаратів Nikon і інші. Що надає покупцеві певний вибір, зберігаючи демократичність і принципи торгівлі. Також не варто забувати і про зарядний пристрій для акумуляторів.