Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Рефлектори

Підібрати по:
Підібрати по:
Тип
Виробник
Форма
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 27

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

1-24 of 27

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Соти на софтбокс рефлектори та шторки
Працюючи в студії, можна отримати потрібне світло від софтбоксу, але іноді його не вистачає. Соти на софтбокс дозволять отримати потрібне розсіяне світло як на об'єкті, так і на тлі. Завдяки правильній розстановці світла ви можете відокремити об'єкт, що фотографується, від фону і описати контур.

Стільники на софтбокс або октобокс слід вибирати за розміром софтбокс. У магазині Подорожник ви можете купити стільники на софтбокс всіх необхідних розмірів.

Соти знадобляться і для інших насадок – портетної тарілці, тубусу, рефлектору та іншим насадкам на камерний та студійний спалах.

Рефлектор, портретна тарілка, тубус
Рефлектор – одна з найпопулярніших студійних насадок. Встановлюючи рефлектор як на студійний спалах, так і на джерело постійного світла, ми отримуємо жорстке направлене світло. Якщо ж ми використовуємо рефлектор із сотами, світло стає м'якшим, і ми отримуємо більше інформації в тінях.

Стандартний рефлектор горщик

Рефлектори бувають різних форм та розмірів. Купуючи рефлектор з стільниками, зверніть увагу на його байонет – він повинен підходити до ваших джерел світла. До рефлекторів відносяться горщики, портретна тарілка, тубуси.

Портретна тарілка буває різних діаметрів. Вона використовується найчастіше для отримання драматичної картинки, в рекламній та каталожній фотографії та б'юті фотосесій. Завдяки спрямованому світлу очі моделі оживають і з'являється той самий відблиск у зіницях, якого намагаються досягти фотографи. Портретна тарілка використовується зі стільниками і без них, залежно від задуму художника.

Портретна тарілка купити у Харкові

Ціна світлоформуючих насадок в Україні
Для отримання оригінальної картинки не обов'язково купувати дорогі насадки. У магазині Подорожник у Харкові, Києві та Одесі ви можете купити світлоформуючі насадки для будь-якого обладнання недорого.

Якщо ви не є професіоналом, ми рекомендуємо придбати готовий комплект освітлення, в якому враховано все до дрібниць. А якщо ви переходите на новий рівень фото або відео, то ви можете вибрати і купити насадки для софтбоксу, чи спалахи постійного світла під ваше обладнання.

Найпоширенішим кріпленням, байонетом, є байонет Bowens. Він використовується в більшості недорого та якісного світлового обладнання, у тому числі його використовує компанія Mircopro та Godox – найбільш популярні виробники світла.