Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Фото техніка

Фотографія - незмінний супутник нашого життя, як громадських, так і глибоко особистих її моментів. Фотографують все. Для когось це спосіб залишити «пам'ять» про важливе або приємний момент, а для когось - творчість і мистецтво. Місія нашого магазину фототехніки - дати можливість кожному підібрати фототехніку, яка буде оптимально відповідати його смакам і цілям. Але в першу чергу ми орієнтуємося на клас фотолюбителів і професійних фотографів для яких фототехніка - важливий інструмент.

Розвиток фототехніки не стоїть на місці, має як тенденції, так перевірені часом традиції. Орієнтирами якості залишаються просунуті професійні фотоапарати з повнокпдровою матрицею, високою роздільною здатністю і великими функціональними можливостями. Основні тенденції їх розвитку спрямовані на підвищення продуктивності: збільшення швидкості зйомки, поліпшення автофокусування, зменшення габаритів і ваги, а також удосконалення режиму відеозйомки.

Клас фототехніки середнього рівня, який орієнтований на фотолюбителів, найбільш широкий і різноманітний. Багато моделей дзеркальних і бездзеркальних системних фотоапаратів середнього цінового діапазону нехай і поступаються професійним моделям по продуктивності, але забезпечують якість фотографій, придатну для друку великого розміру. Деякі моделі і функціонально наздоганяють професійні камери, а відрізняються тільки розміром матриці. Окрему нішу займають компактні фотоапарати з постійними об'єктивами і великої матрицею. Це відмінне рішення для тих, хто хоче отримувати фотографії високої роздільної здатності, але не потребує наборі змінних об'єктивів.

Серед компактних фотоапаратів спостерігаються три тенденції розвитку. Збільшення матриці - за рахунок чого підвищується якість знімків. Поліпшення оптики, в тому числі в категорії фотоапаратів-ультразумів, з багаторазовим збільшенням. А також розвивається категорія фотоапаратів для екшн-зйомки - водозахисних і протиударних.

Але якою б не була камера, продуктивною або не дуже, але якість фотографії безпосередньо залежить від об'єктива, яким вона зроблена. Основні категорії на які діляться об'єктиви: з постійною фокусною відстанню і змінною, тобто з можливістю збільшення. Зум-об'єктиви більш універсальні і дозволяють експериментувати з кадром, віддаляючи і приближаючи об'єкти. Фікс-об'єктиви більш компактні і більш світлосильні, тобто дають можливість експериментувати з глибиною різкості, домагаючись художнього ефекту.

Для різних творчих завдань, різних жанрів зйомки підходять різні фокусні відстані. Ширококутні об'єктиви роблять перспективу глибшою і дозволяють «вмістити» в кадр більше об'єктів, а також знімати поблизу. Вони ідеально підходять для пейзажної фотографії, інтер'єрів, репортажної і вуличної зйомки. Також дуже знадобляться ширококутні об'єктиви для екшн-фотографій.

Стандартні об'єктиви - це об'єктиви «на всі випадки» життя, а також для повсякденної зйомки. Кут їх огляду і дальність близькі до того, як бачить людське око.

Телефотооб'єктиви призначені для зйомки віддалених об'єктів. Вони прекрасно підходять для туристичних фотографій. А завдяки звуженню перспективи телеоб'єктиви роблять відмінні портретні фотографії, правильно передаючи пропорції осіб і ефектно «розмиваючи» задній план.

Спалахи - це ще один постійний супутник фотографа. Вони дозволяють не тільки фотографувати в темряві, коли природного освітлення недостатньо. Але і моделювати світло на свій смак, отримуючи потрібний ефект.