Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Приладдя для предметної зйомки

Підібрати по:
Підібрати по:
Тип
Виробник
Ціна

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Предметна зйомка — дуже популярний в наші дні жанр фотографії, один з найбільш жаданих на ринку фотопослуг, в тому числі на фотостоках. Предметна зйомка — один з головних інструментів реклами й торгівлі. За дослідженнями маркетологів 83% своїх рішень люди приймають на основі візуальної інформації. А оскільки часто фотографія на сайті, в каталозі або буклеті є для людини єдиною можливістю судити про достойність товару, то саме на підставі її він робить для себе висновок «купити чи не купити».

Найбільш популярний вид предметної зйомки — об'єкт на білому фоні, або, як його ще називають, «ізолят». Для отримання таких фотографій розроблені спеціальні пристрої — лайткуб і предметний стіл. З їх допомогою предмет виходить рівномірно освітлений, відсутні тіні, бліки на металевих або скляних поверхнях, бліки від спалахів.

Лайткуб складається з розсіючих пластикових панелей. Пропущене крізь них світло спалахів м'яко обволікає предмет з усіх боків. Лайткуб, зазвичай, легко складається і розкладається, так що його зручно зберігати вдома. Деякі моделі доукомплектовані кольоровими фонами, щоб можна було експериментувати і робити предметну зйомку більш різноманітною.

Стіл для предметної зйомки — легкий і портативний пристрій, що складається з каркаса та листа тонкого пластику, який можна по-різному закріплювати на каркасі за допомогою затискачів. Предметний стіл прекрасно підходить для зйомки об'єктів на білому фоні, а також дає можливість знімати предмети, підсвічуючи їх знизу.