Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Фото обладнання

Професійні фотографи підтвердять: основний інструмент фотографа не фотоапарат, а світло. Саме слово "фотографія" походить від злиття двох грецьких слів - "світло" і "писати", тобто дослівно перекладається як "світлопис", або "малюнок світлом". Світло підкреслює, а часом і створює композицію в кадрі, робить зображення об'ємним і виразним. І вуличні фотографи, і пейзажисти, і ті, хто любить знімати виключно з природними джерелами освітлення, все одно так чи інакше орієнтуються на розташування світла в кадрі — світлову схему. Часом це робиться несвідомо — приходить з практикою, шляхом проб і помилок. Але найкращий спосіб навчитися працювати зі світлом усвідомлено — зйомка в фотостудії, де за допомогою декількох джерел світла та набору насадок до них можна створювати найрізноманітніші зображення.

Студійна зйомка — це і легкий, і одночасно трудомісткий процес. Здавалося б, студійна фотозйомка має на увазі повне підпорядкування організатору. Освітлення з того боку з якою треба і не змінюється. Предмети пересуваються або завмирають за твоїм рішенням і бажанням. Фон також обраний тобою ж. Але іноді домогтися необхідного чарівництва і магнетизму на зображенні не виходить. І знову заводиться хоровод обладнання в пошуку тієї невловимої досконалості і віртуозності іноді заради всього одного-єдиного кадру. Ймовірно, саме цією містичною таємницею пошуку і привертає студійна зйомка практично кожного, хто є щасливим володарем пристойної фотокамери.

Магазин фототехніки «Подорожник» пропонує величезний вибір всілякої фототехніки та фотоаксесуарів для студійної фотозйомки.

У нашому магазині ви знайдете: студійне світло, фони, спалахи, пульти, вітродуви та багато, багато іншого, що необхідно для зйомки в студії.

Також в нашому магазині ви можете отримати кваліфіковану допомогу при виборі того чи іншого обладнання, щоб студійна фотозйомка приносила вам тільки радість і задоволення.