Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Студійні спалахи

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Быстрая синхронизация TTL
Тип спалаху
Виробник
Максимальна потужність
Компоненти набору
Кількість джерел
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 25

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

1-24 of 25

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Світло — один з головних інструментів фотографа. Він підкреслює, а часом і створює композицію в кадрі, робить зображення об'ємним і виразним. І вуличні фотографи, і пейзажисти, і ті, хто любить знімати виключно з природними джерелами освітлення, все одно так чи інакше орієнтуються на розташування світла в кадрі — світлову схему. Часом це робиться несвідомо — приходить з практикою, шляхом проб і помилок. Але найкращий спосіб навчитися працювати зі світлом усвідомлено — зйомка в фотостудії, де за допомогою декількох джерел світла та набору насадок до них можна створювати найрізноманітніші зображення.

Студійні спалахи мають ряд переваг перед іншими джерелами світла, що і робить їх незамінним інструментом професійних фотографів. Перш за все, імпульсний спалах дозволяє гнучко створювати найрізноманітніші світлові схеми, чого неможливо домогтися, наприклад, при роботі з природним світлом. Маючи у своєму розпорядженні кілька студійних спалахів, ви також:

- не залежите від погодних умов;
- можете в рамках однієї фотосесії використовувати різні світлові схеми і, відповідно, отримати більш різноманітні фотографії;
- отримуєте фотографії з чудовою глибиною різкості, що забезпечує професійну якість зображень і дозволяє робити професійну ретуш.

Робота зі студійним світлом робить процес фотосесії повністю контрольованим і результат її залежить тільки від вас самих.

Навіть якщо ви не маєте власної фотостудії, купити студійний спалах в Україні буде корисним вкладенням, яке підвищить ваш професіоналізм і відкриє нові можливості для фотозйомки. Студійний спалах — джерело імпульсного світла — можна використовувати, як і вдома, так і на будь-яких локаціях де є можливість під'єднати її до розетки або до переносного генератора.