Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Світлофільтри

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Серія
Тип світлофільтра
Тип
Виробник
Ціна
Діаметр фільтра

Таблиця Список

1-24 of 219

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Таблиця Список

1-24 of 219

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Найважливіший аксесуар для будь-якого об'єктива — це світлофільтр. Існує досить велика градація і типологія світлофільтрів. Світлофільтр являє собою невелику оптичну насадку, яка вдягається на об'єктив фотоапарата. Основне призначення фільтра — це захист від подряпин, або придушення, виділення і перетворення частини світлового потоку, що потрапляє в об'єктив фотокамери. Говорячи простішою мовою, світлофільтри для фотоапаратів захищають зображення від небажаного спектра променів або ж навпаки, виділяють певний спектр світлового потоку, надаючи зображенню певний ефект.

Один з найпоширеніших типів фільтрів — це захисний ультрафіолетовий фільтр. Такий фільтр створює затримку ультрафіолетових променів, чим захищає матрицю і гарантує кращу якість знімків. Хоча насправді його вплив на чіткість зображення не настільки високий, оскільки ультрафіолетовий фільтр — це, по суті справи, прозоре скло. Дуже часто його використовують для того, щоб уберегти передню лінзу об'єктива від пошкоджень. В даному випадку він так само виконує захисну функцію об'єктива.

Інший різновид світлофільтрів — це поляризаційні. Поляризаційний фільтр дуже добре усуває небажані бліки й засвіти занадто яскравого відбиття. Якщо не вдаватися в подробиці фізики й нюанси електромагнітних випромінювань, поляризаційний фільтр захищає зображення знімка від яскравого відбитого світла. Це дозволяє успішно проводити фотографування через скло або під водою.

Як випливає з вищесказаного, світлофільтри для фотоапаратів досить нехитра, але, в певних ситуаціях процесу зйомки, дуже важливе пристосування. Так, професійна пейзажна фотографія неможлива без набору градієнтних фільтрів. Вони дозволяють вирівняти експозицію в кадрі: затемнити світле небо, щоб воно не виглядало перевтіленим на фоні більш темної землі.