Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Зарядні пристрої

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип акумулятора
Виробник
Вид
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 33

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

1-24 of 33

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Зарядний пристрій для акумулятора — необхідний аксесуар для кожного сучасного фотографа. Він забезпечує контроль над працездатністю техніки: спалахів, компактних камер та інших приладів.

Сучасні зарядні пристрої для акумуляторів багатофункціональні і прості у використанні. Вони дозволяють не тільки заряджати акумулятори, але і розряджати, відновлювати ємність старих батарей, тестувати поточний стан заряду, встановлювати різну силу струму для кожного з акумуляторів, що заряджаються окремо. Крім того, зарядний пристрій має захист від перегріву і коротких замикань, оберігає акумулятори від перезаряджання.

Універсальний зарядний пристрій дозволяє обслуговувати одночасно різні типи акумуляторів — АА і ААА, нікель-кадмієві (NiCd) і нікель-метал-гидридні (NiMH). Таким чином, можна купити один зарядний пристрій для різних видів техніки. Портативний зарядний пристрій можна взяти з собою на зйомку. Це дасть вам впевненість в процесі. Більше не доведеться поспішати, побоюватися, що спалахи перестануть працювати. Ви будете точно знати ємність всіх батарей і на скільки часу їх вистачить. А якщо акумулятори сядуть, то їх можна буде перезарядити максимально швидко. Насолоджуйтесь творчістю!

Зарядний пристрій для батарейок істотно продовжує їхнє життя, і тим самим дає значну економію.