Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Фотоапарати

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Виробник
Модель
Клас фотоапарата
Комплектація фотоапарата
Формат
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 199

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9

Таблиця Список

1-24 of 199

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9

На сьогодні фотоапарати стали дуже поширеним і популярним пристроєм. Технології, в тому числі й фотографування, удосконалюються і тепер фотоапаратом стало користуватися набагато простіше, навіть на початковому рівні. А якість зйомки і роздільна здатність фотографій значно зросли за останні кілька років. Плівкові фотоапарати практично остаточно і безповоротно пішли в минуле. На зміну цьому, тепер вже раритету, прийшли цифрові фотоапарати, а разом з ними і новий принцип цифрового фотографування. Деякі вже забули, а більшість вже так і не дізнається, як заряджати фотоапарат плівкою, проявляти негативи, що таке розчинник і закріплювач і т.д.

Цифрові фотоапарати вигідно відрізняються в цьому сенсі від плівкових. По-перше, відсутнє саме поняття плівки. Її місце зайняли карти пам'яті. По-друге, якість зображення помітно зросла: роздільна здатність, деталізація, відсутність шумів. І по-третє, не потрібно займатися проявом плівки і друком фотографії. Досить під'єднати фотоапарат до комп'ютера або вставить карту пам'яті в кардрідер і вивантажити фотознімки на комп'ютер. А там їх можна не тільки зберігати і переглядати, але і редагувати, та обробляти за допомогою спеціальних програм.

З розвитком цифрових технологій зазнала змін і професійна фототехніка. З'явилися цифрові фотоапарати із дзеркальною системою, або так звані «дзеркалки». Такі фотоапарати вже відносяться до категорії професійних фотоапаратів. Недорогі моделі дзеркальних фотоапаратів користуються успіхом і у любителів. Для них характерна змінна оптика, швидкі системи фокусування, детальніші і ретельні налаштування. Правда, купуючи дзеркальний цифровий фотоапарат, потрібно, як говориться, зважити всі «за» і «проти». «Дзеркалка» має певні габарити, її не покладеш в кишеню, потрібно носити в спеціальній сумці, хороша оптика вимагає ретельного догляду і дбайливого ставлення. А, враховуючи її габарити, в деяких ситуаціях така камера взагалі не доречна. У таких випадках краще підійде компактний цифровий фотоапарат. Дорогі ж моделі «дзеркалок» в основному використовують професійні фотографи. Для любительської фотозйомки вони малопридатні, оскільки безліч функцій і складність системи управління вимагають певних навичок, хорошого професійного досвіду. Та й коштують такі моделі значно дорожче.

Купити цифровий фотоапарат на сьогодні не проблема. Що-що, а цей продукт представлений більш ніж добре. Безліч роздрібних і інтернет-магазинів у великому асортименті пропонують на вибір цей продукт. Тим більше, купити фотоапарат в Києві — простіше простого.