Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Світловідбивачі

Підібрати по:
Підібрати по:
Тип
Виробник
Форма
Поверхні
Ціна

Таблиця Список

1-24 of 29

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

1-24 of 29

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Студійні парасольки та відбивачі
Відбивачі для фотозйомки відрізняються за формою, кольором, розміром та матеріалом виготовлення. Служать вони для того, щоб зробити малюнок об'ємним, прибрати або пом'якшити тіні, а також беруть участь у створенні контрового світла.

Відбивач для фото купити у магазині Подорожник можна як дисковий, так і у вигляді парасольки. Якщо ви досвідчений фотограф, то вам не важко розібратися з тим, який фотовідбивач вам потрібен. Якщо ж ви фотограф-телефонуйте, ми допоможемо вам визначиться з вибором.

Дискові відбивачі

Це круглі або овальні лайт-диски різного розміру. Вони легко складаються в невеликий чохол, мають дуже малу вагу та у складеному вигляді поміщаються у сумку фотографа. Фото відбивачі є металевим каркасом з натягнутим власне відбивачем – срібним, золотим, чорним, білим або відбивачем на просвіт.

Відбивач MyGear ультра-легкий 5в1

Найбільш популярні у фотографів фото відбивачі, які в одному комплекті мають усі кольори. Як правило, один диск є двостороннім. Наприклад – срібло та золото.

Дискові для фотозйомки можна купити в Україні:

круглі;
овальні;
трикутні.
Розмір залежить від того, який об'єкт ви фотографуєте. Якщо це портрет на повний зріст і вам необхідно прибрати тіні по всьому об'єкту, краще вибирати максимально великий овальний відбивач. Відповідно, купити відбивач для маленького об'єкта можна і 80 см в діаметрі.

Відбивач дещо змінює світлову температуру. Срібний фотовідбивач робить світло холоднішим, а ось наприклад, золота сторона може використовуватися для того, щоб світло в кадрі було тепліше. Часто золоту сторону застосовують у портретній зйомці. При правильному встановленні він дає легкий ефект засмаги на шкірі.

Найчастіше застосовується білий та чорний фотовідбивач. Білий не змінює температуру світла, лише пом'якшує тіні, дозволяючи отримати їх більше деталей. Чорний використовують як затемнювач, часто як прапор, щоб отримати глибокий рівномірний малюнок.

Чорний прапор або фотовідбивач використовують не тільки для того, щоб отримати популярне зараз Дарк фото, але й для того, щоб забрати засвіти або промальовувати контури предмета.

Часто його застосовують при фотографуванні чорного на чорному або скляних предметів з промальовуванням контуру в рекламній фотозйомці.

Парасолі відбивачі

Якщо для того, щоб працювати з круглим або овальним відбивачем вам знадобиться асистент або спеціальні стійки з кріпленням, то портретований парасольку може тримати сам. Крім того, парасольки мають ручку, яку можна закріпити на будь-якій стійці. А якщо використовувати його як розсіювач, то й покласти напроти потужного джерела світла.

Парасолі відбивачі для фото можуть бути як однотонні, так і двосторонні (золото-срібло, білий-чорний). Тут працює та сама схема відображення світла, як і в лайт-дисках.

Парасолька на відображення Mircopro UB-005G золото,срібло

Ще одна різниця між парасолькою та лайт диском – якщо ви купуєте набір дискових фото відбивачів, то ви отримуєте мінімум 4 колірні схеми та більше. При використанні парасольок ви отримаєте максимум два кольори.

Установка в студії як лайт дисків, так і парасольок є простою. Але факт у тому, що відбивач для фото використовують не лише у студіях, а й на вулиці. Це дозволяє пом'якшити тіні від сонця або отримати розсіяне світло, коли сонце знаходиться високо та дуже яскраве. У такому випадку використовують як розсіювач у відбивачі, так і парасольки на просвіт.

Вибираючи, який варіант відбивачів для фотозйомки купити вам, варто розуміти, які завдання ви ставите собі. Якщо ви не змогли визначитися, то починайте з малого – мінімальний комплект із 5 відбивачів та парасолька на просвіт та відображення стануть вашими помічниками на постійній основі. Далі ви завжди зможете купити все необхідне для фотостудії у магазині Подорожник в Україні.

В наявності безліч популярних брендів, які використовують у роботі як професіонали, так і любителі – MyGear та Mircopro.