Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Софтбокси для накамерного спалаху

Підібрати по:
Підібрати по:
Тип
Виробник
Форма
Ціна

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Для того що б провести фотографування при не досить хорошому освітленні часто фотографи використовують таке пристосування як фотоспалах. Однак використання фотоспалаху має так само свої недоліки. При занадто яскравому і різкому світлі спалаху створюється ефект занадто глибокого контрасту зображення, пере освітлення, засвіченні деяких об'єктів, занадто різкі тіні і т.д. Для того, що б уникнути цих побічних ефектів використання фотоспалаху, використовують розсіювач для спалаху. Це не хитре пристосування дещо пом'якшує потужність світла спалаху, робить світло менш різким і, як наслідок, дещо розсіює його.

На сьогодні розсіювачі на спалах бувають декількох видів. В рамках даної статті ми розглянемо тільки два різновиди даного предмета.

Розсіювачі-насадки:

- являють собою насадку на спалах з матовою поверхнею, що дає можливість дещо пом'якшити різкість світлового потоку. Варто відзначити, що насадки можуть бути різного кольору, що дає можливість «грати» світловим потоком, надаючи йому різний відтінок.

Розсіювачі-софтбокси:

- принцип роботи той же, як і у насадок. Одягається на спалах, пом'якшує різкість світлового потоку і т.д. Але дещо відрізняються конструктивно, що позначається на кінцевому результаті. Створюється ефект «студійного», тобто більш природного, освітлення. Бувають різних розмірів і видів. Призначені тільки для зовнішніх фотоспалахів.