Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.
Код товару: 1023058

Объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM

Інші зображення

Доставка

ДОСТАВЛЕННЯ

Замовивши товар в нашому магазині, Ви можете отримати його одним з чотирьох способів:

Самостійно в одному з наших роздрібних магазинів

Після замовлення товару Ви отримаєте повідомлення від продавця про те, що товар доставлений в магазин і можна його забрати у зручний для Вас час.

У наших роздрібних магазинах Ви можете власноруч перевірити і протестувати товар перед оплатою, подивитися інші варіанти. Продавці магазину допоможуть підібрати аксесуари, пояснять, як користуватися технікою і як доглядати за нею.

Адреси наших магазинів:

Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 72, ТЦ Олімпійський, пов. 3
час роботи: пн-пт 10:00-18:00, сб 11:00-17:00, нд вихідний

Одеса, вул. Генуезька, буд. 5
час роботи: нд-чт 10:00-18:00, пт-сб вихідний

Харків, вул. Григорія Сковороди, буд. 61, у дворі
час роботи: пн-пт 10:00-18:00, сб-нд вихідний 

Через кур'єрську службу «Нова Пошта»

Кур'єром по Києву, Харкову, Одесі - від 150 до 200 грн в залежності від габатів та кількості місць. 

Якщо у Вашому місті немає наших роздрібних магазинів, Ви можете оформити доставлення через кур'єрську службу «Нова Пошта» у будь-якому регіоні України (доставлення до Криму на сьогодні не здійснюється).

Вартість доставлення залежить від ваги та габаритів товару, маршруту, кількості місць і типу доставлення (вибране Вами відділення кур'єрської служби або до дверей Вашого будинку-офісу). Орієнтовну вартість доставлення Ви можете уточнити у продавця або на сайті «Нової Пошти».

ВАЖЛИВО! Через кур'єрську службу ми не відправляємо крихку дорогу фототехніку: фотоапарати, об'єктиви, спалахи всіх виробників.

Через нашого кур'єра по Києву

Вартість доставлення залежить від ваги і габаритів товару, маршруту і кількості місць.

Орієнтовну вартість доставлення Вашого замовлення Ви можете уточнити у продавця.

Безкоштовно за умовами Акції

Якщо Ви купуєте акційний товар (уточнюйте у продавців), то його доставлення кур'єрською службою — безкоштовна (переказ коштів за рахунок кліента)

  • Забрати самостійно з роздрібних магазинів Київ, Одеса, Харків
Оплата

ОПЛАТА

Оплатити покупку Ви можете одним з трьох способів:

Готівкою

При оплаті Ви отримаєте товарний чек, в якому вказані всі сплачені Вами товари, і заповнений гарантійний талон (у разі придбання товару, на який поширюється гарантійна підтримка від виробника). Сплатити покупку готівкою Ви можете в нашому роздрібному магазині (Київ, Одеса, Харків) або при розрахунку з кур'єром (Київ) після перевірки товару.

Безготівковим розрахунком

При оформленні замовлення вкажіть адресу Вашої електронної пошти. На нього буде висланий рахунок для оплати, який Ви можете роздрукувати й оплатити в будь-якому банківському відділенні. Грошові кошти надійдуть на наш рахунок протягом 1-3 робочих днів з моменту оплати.

Чеки про оплату разом з гарантійним талоном будуть передані Вам при доставленні товару.

При безготівковій оплаті та оплаті через термінал, знижки на товар не поширюються.

Накладеним платежем зараз не відправляємо!

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковими для юр.осіб з ПДВ
Гарантія

Гарантія

На всі товари, куплені в наших магазинах, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів". Згідно "статті "8 Закону", якщо після покупки товару була виявлена ??якась несправність, товар може бути обміняний або повернутий в магазин при дотриманні строго визначених ознак ("Стаття 1.12"):

1. виріб не може бути відремонтований
2. на те, щоб усунути несправність, сервісному центру знадобиться занадто
тривалий час (понад 14 днів)
3. несправність робить його істотно іншим ніж передбачено договором

При виявленні несправності покупцеві необхідно надати товар для усунення несправності в авторизований сервісний центр виробника (список сервісних центрів можна подивитися в супровідних документах, подивитися на сайті виробника або дізнатися у продавця).

У разі неможливості усунення несправності в терміни, що встановлені Законодавством, починаючи з дати звернення в сервісний центр споживач має право на заміну неякісного товару на аналогічний належної якості, або повернення грошових коштів сплачених за товар неналежної якості.

При наявності товару вимоги споживача про його заміну підлягають задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості — протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін ("Стаття 8.6"). У разі виявлення під час діагностики порушень умов експлуатації товару (водне або механічне пошкодження товару в цілому або окремої його складової частини; не авторизоване втручання; модернізація, що не передбачена виробником), будь-які дії, що суперечать прямим призначенням товару і йдуть у розріз з гарантійним зобов'язанням виробника, якщо вони призвели до виходу з ладу виробу, споживач позбавляється права на безкоштовне усунення несправності та в задоволенні будь-яких вимог, передбачених "Законом про захист прав споживачів".

Згідно "статті 9 закону" товар "належної" якості (без дефектів) може бути обміняний на аналогічний протягом чотирнадцяти днів з дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

1. присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, чек або
накладна, що підтверджують покупку в магазині)
2. збережений товарний вигляд — залишилися всі ярлики, наклейки, упакування
та інші приналежності товару в незмінному вигляді
3. товар не експлуатувався. У товарів присутні внутрішні лічильники, які
показують відпрацьовані технікою кадри або тайминги. Наприклад: у кожного
цифрового фотоапарата є внутрішній лічильник кадрів і (або) кількості
спрацьовувань затвора. Ці дані не доступні для перегляду користувачем,
проте в авторизованих сервісних центрах фахівці дану інформацію завжди
аналізують

Порядок дії споживача якщо є бажання обміняти або повернути товар належної якості:

1. надати товар для проведення експертизи авторизованим сервісним центром на
термін до чотирнадцяти календарних днів
2. в тому випадку, якщо сервісний центр визначить, що товар не має водних або
механічних пошкоджень, товар не експлуатувався і були дотримані всі вимоги
"статті 9 Закону", споживач може надати товар в магазин для обміну
3. якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач може
придбати будь-який інший товар з представленого асортименту, з відповідним
перерахуванням вартості

Прочитати повну версію "Закону про захист прав споживачів"

Адреси сервісних центрів можна подивитися в супровідних документах на техніку або зателефонувати й запитати наших менеджерів.

  • 24 місяці, офіційна від виробника
Опис

Объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM - это портретный объектив с отличной резкостью и великолепной дефокусировкой фона. Этот объектив сочетает компактность и легкость с качественной оптикой и диафрагмой большого диаметра f/1,4. Объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM подойдет для пользователей как и полнокадровых камер, так и камер формата APS-C.

Новая грань выразительности портретов
В объективах серии G Master нашли свое применение самые передовые технологии, которые позволили улучшить уже получившие признание возможности марки Sony G Lens. В этом портретном объективе великолепный рисунок оптики серии G Lens сочетается с высокой разрешающей силой оптики, что выводит характеристики производительности на новый уровень и позволяет максимально использовать возможности камер этого и следующего поколений. Этот объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM отвечает самым строгим технологическим стандартам и обеспечивает выдающиеся характеристики качества изображения по всей площади кадра даже при максимально открытой диафрагме f/1.4.

Потрясающие разрешение и боке
Потрясающее качество разрешения даже при максимально открытом отверстии диафрагмы f/1.4 позволяет запечатлеть в кадре любую сцену, как в жизни. Если добавить к этому мягкий художественный рисунок «боке» для роскошной дефокусировки фона, то становится ясно, что этот объектив позволяет создавать настоящие шедевры и эффективно работать со светом. Такое редкое сочетание этих двух характеристик достигается отчасти за счет нового асферического элемента типа XA, который открывает новые средства художественной выразительности. Асферический элемент типа XA с точностью обработки поверхности 0,01 микрона позволяет достичь нового уровня разрешающей способности объектива и художественной дефокусировки фона, что открывает новые возможности для творчества.

Естественные и реалистичные цвета без искажений
Хроматическая аберрация может стать причиной снижения качества разрешения и нежелательного искажения рисунка «боке». Три элемента из низкодисперсионного (ED) стекла качественно повышают оптические характеристики этого объектива, подавляя продольную хроматическую аберрацию, параллельно с этим повышая четкость изображения и реалистичность цветопередачи и света при создании «боке».

Точная работа АФ
Кроме стандартного датчика вращения здесь также реализован второй датчик, который регистрирует положение группы фокусирующих линз. Эта система из двух датчиков позволяет достичь высочайшей точности фокусировки, что важно при съемке на новые камеры с большим разрешением. Ультразвуковой привод SSM кольцевого типа (RDSSM) обеспечивает эффективную и быструю работу.

Превосходная четкость и контрастность
Поверхность линзы равномерно покрыта специальным нанопокрытием по передовой технологии Nano AR, которое эффективно подавляет отражения и препятствует возникновению бликов и двоения изображения, повышая четкость, контрастность и качество изображения.

11-лепестковая диафрагма для роскошного рисунка «боке»
В стандартном случае циркулярная диафрагма фирменного дизайна Sony имеет 9 лепестков. Однако в этом объективе Объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM реализована 11-лепестковая циркулярная диафрагма, благодаря которой рисунок объектива получается еще более мягким, а свет распределяется еще более естественно.

Съемка видео без щелчка диафрагмы
Фотографы и видеографы ценят в объективе разное: первым важно иметь дополнительный ручной контроль за счет щелчка диафрагмы, а вторым — плавное и тихое управление диафрагмой. Звук щелчка при повороте кольца диафрагмы можно легко отключить или включить, благодаря чему этот объектив подойдет как для фото-, так и для видеосъемки.

Удобное управление фокусировкой
Возможность быстро реагировать на стремительно изменяющиеся условия съемки — важный фактор, который позволяет достигать желаемого результата и получать лучшие кадры. Продуманное расположение переключателя режимов авто- и ручной фокусировки и кнопки удержания фокусировки обеспечивает удобное управление на профессиональном уровне и позволяет держать под контролем любую ситуацию съемки.

Фиксация и разблокировка бленды
Фиксирующий механизм предотвращает случайное отсоединение бленды при транспортировке, а кнопка разблокировки бленды позволяет с легкостью снимать и заменять бленду, когда это необходимо.

Высокая надежность даже в самых суровых условиях
В дополнение к стандартной защите от пыли и влаги, объектив Sony FE 85mm f/1.4 GM оснащен герметизированным байонетом, что еще больше повышает уровень защиты и надежности работы в тяжелых условиях съемки. Ведите съемки уверенно в любую погоду — под дождем или при сильном ветре.


Характеристики:
Байонетное крепление: Sony E
Формат: Полный кадр, 35 мм
Фокусное расстояние: 85 мм
Эквивалентное фокусное расстояние для 35 мм (APS-C): 127,5 мм
Конструкция объектива: 11 элементов в 8 группах
Угол обзора (35 мм): 29°
Угол обзора (APS-C): 19°
Максимальное значение диафрагмы: f/1,4
Минимальное значение диафрагмы: f/16
Лепестки диафрагмы: 11
Круговая диафрагма: Да
Минимальная дистанция фокусировки: АФ 0,85 м, MF 0,8 м
Максимальный коэффициент увеличения: 0,12x
Диаметр фильтра: 77 мм
Размеры (Ш x В x Г): 89,5 х 107,5 мм
Вес: 820 г
Комплектация: бленда (ALC-SH142), передняя крышка, задняя крышка, футляр

Характеристики
Артикул виробника SEL85F14GM.SYX
Об'єктив для Для бездзеркальних фотоапаратів
Тип об'єктива З постійною фокусною відстанню (фікс)
Байонет об'єктива Sony FE
Призначення об'єктива Стандартні об'єктиви
Фокусна відстань 85
Автоматичне фокусування Так
Діаметр фільтра 77 мм
Конструкція 11 элементов в 8 группах
Число пелюсток діафрагми 11
Мінімальна діафрагма f/16
Максимальна діафрагма f/1,4
Мінімальна дистанція фокусування 0,8 м
Комплектація бленда, передняя крышка, задняя крышка, футляр
Розміри 89,5 х 107,5 мм
Колір Черный
Країна виробництва Японія
Країна реєстрації бренду Японія
Вага 820 г
Відгуки
У цього продукту поки-що немає коментарів
Залишити відгук
СховатиНаписати відгук
Аксесуари
Крышки, бленды и переходные кольца для объектива
Средства для чистки оптики

Web-form is not active.

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами

Надсилається Надсилається