Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Спалахи

Підібрати по:
Підібрати по:
Для системи
Быстрая синхронизация TTL
Тип спалаху
Виробник
Ціна

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Крім самого фотоапарата і об'єктивів, спалах — необхідний інструмент для заняття фотографією. Він істотно розширює технічні можливості зйомки, дозволяючи фотографувати в темряві та при слабкому освітленні. А головне, зйомка зі спалахом дає можливість самостійно формувати світло, робить заняття фотографією по-справжньому творчим.

Використовувати спалах можна по-різному. Саме використання — встановити його на фотоапарат в повністю автоматичному режимі. У такому вигляді зазвичай знімають в сутінках і темряві. В такому випадку є ризик, що головний об'єкт фотографії, на який спрямований спалах, буде значно сильніше освітлений ніж фон і фотографія може втратити об'ємність. Щоб отримати більш красивий знімок, потрібно підкоригувати автоматичні налаштування, поки освітлення ним стане рівномірніше. Або перейти в ручний режим і вибрати потужність імпульсу світла на свій смак.

Багато спалахів оснащені додатковими можливостями, такими як обертаюча голова, вбудовані відбивачі й розсіювачі. Повернувши голову спалаху в сторону або вгору так, щоб світло відбивалося від стін або стелі, ви зробите освітлення на знімку більш розсіяним. Відповідно, зображення вийде об'ємніше.

Ще одне корисне доповнення в конструкції спалахів — друге додаткове світло (імпульсне або постійне). Його потужність менше ніж у головній лампі. Але з його допомогою можна підсвітити тіньові ділянки на знімку. Наприклад, знімаючи портрет, можна направити основну голову спалаху в стелю під кутом 45 градусів. Головне світло буде відбиватися і висвітлювати особу зверху, створюючи під бровами, носом і підборіддям контрастні тіні. Додаткове світло пом'якшить ці тіні, а також додасть бліки в очах.

Використовувати накамерні спалах можна не тільки в темряві, але і навпаки при яскравому світлі. Наприклад, знімаючи вдень ??проти сонця, або в тіні. Також спалах використовується при зйомці динамічних сцен, наприклад, спортивних змагань. Спрямований на об'єкт, що рухається, спалах дозволяє «заморозити» його в русі.

Але головне те, що зовнішні спалахи не обов'язково встановлювати на фотоапарат. Більшість з них підтримують синхронізацію. А це означає, що їх можна розставляти як завгодно і в будь-якій кількості, моделюючи різні схеми світла.