Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Штативи та моноподи

Штатив — простий і водночас дуже функціональний аксесуар. Він не тільки істотно полегшує роботу фотографа, а й розширює можливості зйомки, дозволяючи знімати на довгих витримках без втрати якості фотографії.

Головні вимоги, що висуваються до штатива — зручність і надійність. Якісна фотографія вимагає якісних аксесуарів. Хороші штативи для фотоапаратів — стійкі та витривалі помічники фотографа. Якість штатива визначається надійністю матеріалів, зручністю і міцністю кріплень, а також можливістю регулювати висоту зйомки. Важливий фактор при виборі штатива — зручність його транспортування.

Дуже корисний штатив при відеозйомці. Він дозволяє уникнути тряски — неприйнятною для відео перешкоди, а також забезпечує плавне панорамування. Крім того, штатив істотно полегшує сам процес запису тому, що довго тримати в руках камеру навіть невеликого розміру доволі важко. Особливо незамінні штативи для важких професійних відеокамер.

Окремий різновид штативів — моноподи. На відміну від традиційних «триног», такий штатив має тільки одну опору. Це вдале рішення для мобільної фото- і відеозйомки, коли потрібно багато пересуватися з місця на місце. Це дає велику свободу в пошуку ракурсів. Вибравши відповідне місце, фотограф стає, розставивши ноги, і спирається на монопод так, що виходить подоба триноги.

У нашому магазині ви можете вибрати і купити штатив для фотоапарата або купити штатив для відеокамери, в якому б місті України ви не знаходилися.