Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Пульти, спускові тросики

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Для системи
Быстрая синхронизация TTL
Тип
Виробник
Ціна

Таблиця Список

17 одиниця(s)

Таблиця Список

17 одиниця(s)

Перед тим, як зробити придбання такого аксесуару, як пульт для фотоапарата, варто визначитися і розібратися чи підійде даний пульт ДК до певної моделі фотоапарата, чи сумісний він з нею і т.д. Оскільки далеко не всі пульти підходять до всіх фотокамерам, та до того ж самі пульти мають кілька різновидів, перш за все варто розібратися які ж саме бувають пульти ДК для фотоапаратів.

В рамках даної статті пульти дистанційного керування фотоапаратом можна класифікувати по функціональності й типу передачі сигналу.

Інфрачервоні пульти:

- одні з найпоширеніших. Спосіб передачі сигналу стає зрозумілий з назви. Вельми зручний, якщо камеру потрібно зафіксувати на штативі або просто поставити на будь-яку поверхню. Такий спосіб зйомки допомагає зробити знімок, уникаючи тремтіння рук, що позбавляє нечіткості й змазування зображення на знімку. Так само досить зручний при зйомці автопортретів або групового знімка за участю фотографа. Ну і, звичайно ж, допомагає при зйомці коли управління камерою відбувається з деякої відстані, за умови, що вона не перевищує 8 м, оскільки це саме та відстань, при якій сигнал пульта дистанційного керування досягає фотокамери.

Пульти-троси:

- довжина такого пульта дистанційного керування зазвичай не перевищує 1 метра, що не дуже зручно для управління камерою з більшої відстані. Зате такий пульт дуже хороший для здійснення TTL-вимірів і автофокусування. Так само дуже часто у таких пультів дистанційного керування існує можливість регулювання тривалої витримки при фотографуванні.