Друзі, повертаються до роботи наші магазини: Подорожник-Київ відчинений щодня з 10:00 до 18:00 (СБ-НД - з 11:00-17:00) Працівники Одеського магазину виходять за попередньою домовленістю.Подорожник-Харків поки зачинений. Доставка Новою поштою здійснюється в звичайному режимі

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Адаптери під байонет, макрокільця

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип
Виробник
Ціна

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Ще один вид аксесуарів для фотоапарата - це макрокільця. Макрокільця - це перехідники для об'єктивів, призначені для скорочення фокусної відстані, що дуже необхідно при макрозйомці, тобто фотозйомки дуже маленьких візуальних об'єктів. Встановлюються між корпусом фотокамери і об'єктивом. Ще одна назва макрокілець - подовжувальні кільця. Природно макрокільця можуть застосовуватися тільки в тих фотоапаратах, в яких передбачений змінний об'єктив. Оскільки макрокільця змінюють фокусна відстань, відповідно, довжина макрокільця визначає ступінь зміни. При необхідності можуть встановлюватися відразу кілька макрокілець для досягнення максимального ефекту при макрозйомці.

Макрокільця стають просто незамінними, якщо немає бажання або можливості купувати макро-об'єктив. Комплект макрокілець коштує значно дешевше. Та й встановити макрокільця на об'єктив набагато простіше і швидше. Тим більше, що якість зйомки при цьому нітрохи не гірше. Так само можливе суміщення кілець і макро-об'єктива, що дасть ефект мікроскопа, в розумних межах звісно.

При установці макрокілець фокусування відбувається звичайним способом - шляхом повороту кільця фокусування. При цьому у фотоапаратів з автофокусом, як правило, зберігається система автофокусування.

Недоліки використання макрокілець:

- недорогі макрокільця не оснащені контактами для передачі даних між об'єктивом і камерою.

- можуть мати місце деякі побічні ефекти фотозйомки: засвічені, шуми і т.д.