Шановні клієнти!  Замовлення до 16:00 будут відправлені день в день.

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Фотоальбоми

Якщо не так давно під час зйомки плівковим фотоапаратом доводилося роздруковувати практично всі фотографії і зберігати їх де вийде, то зараз всі фотографії зберігаються на електронних носіях, а роздруковуються лише найкращі, цінні і дорогі з них. Де ж їх зберігати, як не в фотоальбомах і фоторамках гідного рівня! Адже так приємно в сімейному колі погортати гарний фотоальбом і згадати найкращі моменти життя. І не потрібно пояснювати старшому поколінню, яку кнопку натиснути на клавіатурі, щоб побачити наступну фотографію на екрані монітора. І чому ця фотографія маленька або перевернута. Але ж навіть найсучасніші електронні носії інформації не вічні, схильні до збоїв і відбувається це завжди в самий невідповідний момент. Гарний фотоальбом ручної роботи створить зв'язок поколінь і буде передаватися у спадок, як сімейна реліквія нарівні з фамільними коштовностями. Але як вибрати з безлічі моделей? Адже альбоми відрізняються не тільки обкладинками і кількістю карток усередині. Давайте розбиратися.

Фотоальбоми можна умовно розділити на кілька видів по розміщенню фотокарток всередині альбому.

фотоальбом с кармашками для фотографий


Фотоальбом з кишенями для фотографій проклеєний

Один з них - фотоальбом з кишенями для фотографій проклеєний. В таких альбомах сторінки кріпляться до обкладинки за допомогою термоспайки (склеювання), а фотографії вставляються в спеціальні кишені. Альбом з кишенями для фотографій з книжковою палітуркою відрізняється від проклеєнного альбому тим, що у нього сторінки з кишенями кріпляться до обкладинки книжковою палітуркою. Такі альбоми міцніші і довговічніші.

фотоальбом с книжным переплетом

Книжкова палітурка

проклеенный фотоальбом

Проклеєна палітурка

Альбоми з кишенями виготовляються під різні формати фотографій: 10х15, 13х18, 15х20, рідше під 20х30. Іноді зустрічаються альбоми, в яких формати комбіновані. Кількість фотографій в таких альбомах варіюється від 36 до 600. У деяких моделях також передбачено місце для підпису фотокартки. Підпис виконується на смужці паперу (йде в комплекті з фотоальбомом). Ця смужка також вставляється в спеціальну кишеню. Таким чином при зміні фотокартки легко змінюється і підпис під нею.

Альбоми з самоклеючими сторінками - це фотоальбоми, що складаються з картонних листів, на які вже нанесений клей і плівки ПВХ. Фотографія поміщається між картонним листом і плівкою і просто притискається плівкою. У таких альбомах можна розміщувати фотографії різних форматів.

фотоальбом с самоклеющимися страницами

Фотоальбом з самоклеючими сторінками

У традиційних альбомах листи виконані з картону або дуже щільного паперу і чергуються з калькою (пергаментним папером) для захисту фотографій. Сторінки до обкладинки, в основному, прикріплюються книжковою палітуркою. Фотографії кріпляться до сторінок за допомогою фотостікерів (принцип двостороннього скотчу), клейких куточків, фотографічного клею. Можна вклеювати фотографії різних розмірів. Такі альбоми популярні в країнах Європи. Фотографії в цих альбомах виглядають природно і не накриті плівкою, як в альбомах з кишенями або в самоклеючих.

классический фотоальбом

Класичний фотоальбом

Рамка з'явилася задовго до появи першої фотографії. Художники, починаючи з епохи Відродження і до наших днів, за допомогою рамок акцентують увагу на своїх шедеврах.

Як тільки виникло мистецтво фотографії, люди почали увічнювати свої зображення. Саме тоді виникла і підтримується до сих пір традиція поміщати в альбом сімейні фотографії, знімки дорогих людей, а й розвішувати їх по стінах будинку, ставити на полиці, на письмовий стіл. Фотографії вимагали захисту нестійкого покриття і тому з'явилися рамки для них. Вже на початку позаминулого століття можна було купити будь-які рамки для фотографій, як виконані в простій манері, так і зроблені з багета, доповнені склом. Дерев'яні, величезні, масивні, з красивими візерунками, вони прикрашали просторі зали і кімнати великих будинків. Матеріали для виготовлення фоторамок зазнали змін, в основному використовується або пластик, або сплав алюмінію чи інших металів. Дешевизна і ошатний, сучасний зовнішній вигляд рамок зробили їх неодмінним атрибутом будь-якої квартири, установи.

Як і для будь-якого іншого споживчого продукту, для рамок існують свої стандарти. Вони звичайно формувалися не один рік, але на сьогодні їх різноманітність може задовольнити всі країни і континенти. Формат сучасної фоторамки, що виготовляється на підприємстві у великих обсягах, залежить від формату фотографії, а, якщо точніше, від розміру паперу, на якому вона надрукована. У море розмірів можна виділити наступні найбільш поширені:

  • 10 х 15 см
  • 13 х 18 см
  • 20 х 30 см
  • 30 х 40 см
  • 30 х 45 см

Конструктивно класичну фоторамку можна розділити на багет, захисне скло і задник. Багет - це профільована планка, яка і формує саму рамку. Захисне скло закриває лицьову частину фотографи.фоторамка сувенирная

фоторамка классическая

Задник не дає фотокартці стовбурчитися і додає жорсткість всій конструкції. Задник виконаний з ДВП і забезпечений гачками для підвішування на стіну і підставкою-язичком для розміщення на столі або іншій поверхні. Язичок виконаний таким чином, що дозволяє встановити рамку як вертикально, так і горизонтально.

Для оформлення грамот, дипломів та інших документів використовуються рамки розміру 21 х 30 см (стандартний розмір А4), але особливого типу - антирами або кліп рамки. Антирами (безбагетна рамка, «рамка без рамки», кліп-рамка) складається з: підготовленого (досить товстого, щоб уникнути «гуляння») «безпечного» скла з зачищеними краями, або пластика. Задник зазвичай роблять з ДВП, на якому вирізані пази для залізних затискачів, які з'єднують всі частини антирами. Зазвичай затискачів чотири (по одному з кожного боку рами). При необхідності затискачі можна зняти і поставити на місце без будь-яких проблем.

Антирама

Робота кріпиться між склом і задником і затискається зажимами. На заднику зажим заходить в паз, а спереду акуратно і щільно прилягає до скла. В зажимах також є отвори, за які роботу можна повість безпосередньо на цвях, або ж пропустити шнурок і з його допомогою повісити рамку на стіну.