Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Кришки

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип
Виробник
Ціна

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Будь-яка цифрова техніка, а тим більше фототехніка, вимагає до себе безліч аксесуарів. Не є винятком і фотоапарати, а тим більше моделі із дзеркальною оптикою. Як і безліч інших аксесуарів, кришка для об'єктива є невід'ємним і дуже важливим супутником фотоапарата. В першу чергу цей аксесуар виконує захисну функцію: кришка на об'єктив надійно зберігає лінзи від ушкоджень, подряпин і попадання пилу. Незважаючи на свою простоту, легкість, і навіть, примітивність виконання, більшість фотолюбителів просто не уявляють користування фотоапаратом без такого важливого предмета.

Кожен з виробників, як заведено, намагається виконати свою продукцію індивідуально, не схожу на інших, дотримуючись особливостей стилістики дизайну. Так, наприклад, кришка для об'єктива Сanon ніколи не буде схожа на кришку для об'єктива Nikon, при всьому тому, що два цих аксесуари служать одній і тій же функції і теоретично можуть підходити для однієї і тієї ж моделі фотоапарата. І це цілком зрозуміло: будь-який бренд, будь-яка торгова марка хоче зробити свою продукцію максимально впізнаваною і такою, що запам'ятовується, якщо хочете, ексклюзивною і зручною у використанні. В цьому криється не тільки прагнення максимально продати власну продукцію - аксесуари завжди були, є і будуть чудовим способом просування бренду або торгової марки. Адже на кришці на об'єктив Сanon завжди буде красуватися логотип даної торгової марки.

Той хто хоча б раз в житті тримав в руках фотоапарат або пробував фотографувати прекрасно знає, що фотоапарати крім усього іншого відрізняються між собою діаметром об'єктива. Відповідно, кришка об'єктива завжди буде випускатися під чинні стандарти об'єктивів. Купуючи цей аксесуар для свого фотоапарата, завжди звертайте увагу на його діаметр, адже від цього залежить чи підійде вона для нього і чи буде він якісно охороняти об'єктив.

Крім того, кришки для об'єктивів прекрасно захищають лінзи від власних відбитків пальців. Навіть якщо ви дуже дбайливо поводитись зі своєю фототехнікою і ретельно стежте за об'єктивом, уберегти лінзи від власних рук практично не можливо. Тому ідеальний варіант, якщо кришка для об'єктива захищатиме лінзи фотоапарата більшу частину часу коли не проводитися фотозйомка або немає ніякої необхідності тримати об'єктив відкритим.