Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Ремені до фотоапарату

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Тип
Виробник
Ціна

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Ремені для фотоапаратів — аксесуар, що йде в комплекті майже до всіх сучасних камер. Оскільки фотографія — заняття рухливе, а сучасні дзеркалки досить великі й важкі, весь час тримати їх в руці втомлює. За допомогою ременя фотоапарат можна повісити собі на шию і не боятися випадково випустити його рук. Однак, стандартні ремені, що йдуть в комплектах камер, як правило, не дуже зручні. При ходьбі фотоапарати на них бовтаються і б'ють по грудях, а ненадійність кріплень може стати причиною неприємних аварій. Однак альтернатива є.

Існують компанії такі, наприклад, як BlackRapid, Carry Speed, JJC, що випускають спеціалізовані ремені для фотоапаратів. У їхньому асортименті знайдуться моделі на всі випадки життя: прості ремені для дзеркальних фотокамер, кріплення і ремінці для пристібання фотоапаратів до сумок, складні ремінні системи для носіння двох фотокамер одночасно. Продукція підприємств розроблена спеціально для фотографів-репортерів і підходить навіть для зйомки в екстремальних умовах. Незважаючи на це, вона має привабливий сучасний дизайн і підійде і для звичайних прогулянок по місту.

Конструкція професійних ременів розрахована таким чином, щоб максимальне навантаження рівномірно розподілялося по плечу. Еластичний матеріал ременя амортизує при ходьбі, завдяки чому камера не б'є в груди або по стегну. Кріплення — надійні та зручні, дозволяють відстебнути камеру в одну мить. Ремінь на зап'ясток для фотоапарата значно спрощує процес зйомки. Багато фотографів накручують нашийний ремінь на зап'ясті, щоб камера була напоготові і не впала. Тепер для цього випускається спеціальний ремінь, з яким не потрібно буде возитися. З його допомогою утримувати фотоапарат стало зручно і безпечно навіть однією рукою, в той час коли іншою змінюєш настройки.