Замовлення оформлені до 16.00 будут відправлені в цей же день!

ua ru
×

Реєстрація

Інформація профілю

Дані для входу

Увійти

Необхідно ввести Ваше ім'я!
Необхідно ввести Ваше прізвище!
Невірне ім'я!
Невірне прізвище!
Введіть правильно електронну адресу, наприклад (info@podorozhnik.ua)!
Необхідно ввести електронну адресу!
Дана електрона адреса вже зареєстрована!
Необхідно ввести пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Необхідно спочатку прийняти умови та правила!
E-mail або пароль невірний!
Підтвердьте, що ви не робот!
You did not pass the robot test. Please try again.

Біноклі

Підібрати по:
Підібрати по:
Категорія
Виробник
Ціна

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Бінокль — оптичний прилад, який дозволяє спостерігати за візуальним об'єктом на певній відстані. Пряме його призначення — збільшення зображення предметів, за якими проводитися спостереження. Біноклі — прямий наслідок підзорної труби. Підзорні труби випускаються і сьогодні, але за кількістю виробництва і споживчого попиту біноклі значно і серйозно обганяють свого попередника. І це не дивно — невеликі та компактні моделі біноклів легко поміщаються в кишеню або сумку, а при наявності хорошої оптики, є прекрасним інструментом візуального спостереження.

Для чого потрібен бінокль?

Наприклад, рибалка або полювання. Тут без бінокля не обійтися. В цьому випадку, бажано, вибирати біноклі з підвищеною водонепроникністю та ударостійкістю. Як кажуть, на полюванні може всяке трапитися. Невід'ємним інструментом він є так само в туризмі або альпінізмі, в далеких подорожах, а особливо в морських прогулянках. Як не дивно, але сьогодні зустрічаються моделі біноклів, які призначені для спостереження за зоряним небом. Такі моделі називаються астрономічними. Як видно з вищесказаного, вже навіть астрономи не завжди користуються підзорними трубами й телескопами. Особливостями астрономічних біноклів є підвищена оптика і не малі габарити.

Купити бінокль сьогодні не складає труднощів. Як роздрібний, так і інтернет-ринок пропонують широкий вибір і велику різноманітність модельного ряду різних виробників. Так, наприклад, на сторінках нашого інтернет-магазину представлені біноклі японського виробника Kenko. Це дуже гідна і якісна продукція у своєму сегменті, а торгова марка Kenko вже давно і надовго стала одним з лідерів оптичної продукції. Завдяки можливостям інтернету, на сьогодні дуже легко можна не тільки купити бінокль в Києві, але так само й в Одесі, Харкові, Дніпропетровську. Досить просто зробити замовлення і кур'єрські служби нашого магазину або ж, наприклад, Нової Пошти без проблем доставлять модель, що вас цікавить, в будь-яке місто України. Найпростіше, звичайно ж, купити бінокль в Києві, оскільки більшість інтернет-магазинів України, які спеціалізуються на фототехніку знаходяться саме в цьому місті.

Хоча бінокль купити можна і в роздрібній мережі магазинів. У такій покупці є свої плюси і переваги. Перш, ніж купити бінокль, можна ознайомитися з моделлю, яка цікавить, потримати її в руках і т.д. Одним словом — купити бінокль, на щастя, сьогодні не складно. Головне, що б така покупка приносила радість, виправдовувала своє існування, була необхідним предметом і задовольняла свого власника.