Передавач-контролер Yongnuo YN622N-TX Nikon для радіосинхронізаторів YN622N
✔ Безготівковий розрахунок – оплата на розрахунковий рахунок за реквізитами (без ПДВ).
✔ Готівкою – при оплаті в роздрібних магазинах.
⚠️ Зверніть увагу: Післяплата тимчасово недоступна.
✅ Доставка по всій Україні кур'єрською службою "Нова Пошта"
☑️ Забрати самостійно в магазині в Києві (вул. Велика Васильківська, буд. 72, ТЦ "Олімпійський", пов. 3)
Всі товари в нашому магазині відповідають встановленим стандартам якості. Ми надаємо гарантію на продукцію терміном від 14 днів до 12 місяців, залежно від категорії товару.
✅ Гарантія 12 місяців
Контролер-радіосинхронізатор (передавач) Yongnuo YN622N-TX з дисплеєм для дистанційного керування системними фотоспалахами для Nikon - як оригінальними, так і сторонніх виробників (Nissin, Metz, Phottix, Yongnuo).
Бездротовий контролер-синхронізатор, що застосовується для фотоспалахів Nikon. Прилад призначений для спільної роботи з трансівером-радіосинхронізатором YN-622N II. Підтримує режими TTL, Manual. Нова модель з індексом ТХ пропонує більш широкий діапазон функцій. Ви можете встановлювати режим синхронної роботи декількох спалахів, що мають різні параметри налаштування. Модель має високу швидкість передачі сигналів, характеризується підвищеною надійністю. Передбачено широке меню налаштувань з багатофункціональними кнопками швидкого доступу; дані показуватися на LCD дисплеї.
Гарантія | ✅ Гарантія 6 місяців |
---|---|
Виробник | Yongnuo |
Быстрая синхронизация TTL | Да |
Вага | 82 г |
Максимальная дальность | 100 м |
Питание передатчика | 2 батареи типа AA |
Тип | Передатчики |
Страна регистрации бренда | Китай |
Частота | 2.4 ГГц |
Количество каналов | 7 |
Комплектація | Передатчик, 2 кабеля под старшие и младшие модели для подключения синхронизатора в режиме радио пульта |
Скорость синхронизации затвора | 1/8000 с |
Порівняння
Схожі товари